Impreza urodzinowa w Krainie Lodu

Fot: Family Park

Fot: Family Park

Jak organizować urodziny dla najmłodszych to tylko Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy, w dawnej fabryce rowerów Rometu. Placówka oferuje możliwość zabawy wraz z przyjaciółmi w jednej z 8 sal tematycznych.

Urodziny w Family Park będą dla naszej pociechy ekscytujące, przy tym nie będą wymagały od rodziców stawiania na głowie. W organizacji zabawy w jednej z sal tematycznych odpowiadać będą profesjonalni i doświadczeni animatorzy z Family Park. W ramach organizacji imprezy urodzinowej zapewniony zostanie również wszystkim gościom poczęstunek.

Rodzice zostaną zatem w dużej mierze wyręczeni, a urodziny w Bydgoszczy ich pociechy będą i tak niezapomniane. Oczywiście animatorzy są też otwarci na indywidualne propozycje rodziców, co do przebiegu imprezy urodzinowe.

Jedna z ciekawszych sal umożliwia organizację urodzin w Krainie Lodu. Znajduje się w niej lodowy tron, zaś zmieniające kolory ściany nadają nutki magi. Sala nawiązuje bezpośrednio do bajki ,,Kraina Lodu”. Animatorzy sugerują w ramach zabawy przeprowadzenie ciekawych konkursów dla dzieci. Sala pomieści 16-cie osób. Istnieje jednak możliwość połączenia jej z pokojem morskim i wówczas możemy zorganizować imprezę na 30 osób.

Family Park oferuje zatem wspaniałą zabawę, ale również elementy edukacyjne. W szczególności widoczne jest to w pracowni profesora Ciekawskiego, gdzie animatorzy proponują najmłodszym przeprowadzenie eksperymentów naukowych.