Suszarka do rąk w baterii umywalkowej? Poznaj Dyson Airblade Tap!

2-dysonSuszarka kranowa Dyson Airblade Tap to niezwykle funkcjonalne i komfortowe rozwiązanie. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w łazienkach publicznych – w restauracjach, centrach handlowych, szkołach, szpitalach, hotelach itd., nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby zastosować takie udogodnienie w prywatnych mieszkaniach. Przyjrzyjmy się więc uważniej zaletom tego urządzenia.

Wygoda i komfort

Suszarka kranowa to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, dzięki suszarce Dyson Airblade Tap możemy osuszyć ręce przy zlewie, od razu po ich umyciu, wystarczy delikatnie przesunąć dłonie na boki by od razu poczuć osuszający powiew. Jest to bardzo praktyczne, ale również wzmaga bezpieczeństwo, ponieważ nie musimy przechodzić od zlewu do suszarki, co skutkuje tym, że po drodze ciągle kapie woda, która pozostając na podłodze może stworzyć niebezpieczeństwo poślizgnięcia dla użytkowników łazienki. Dużym udogodnieniem podczas projektowania łazienki z zastosowaniem suszarki Dyson Airblade Tap jest możliwość dobrania najlepszego dla naszych potrzeb modelu, ponieważ występuje ona w trzech wariantach, możemy zdecydować się na wersję niską, wysoką, lub ścienną. Dla naszego komfortu psychicznego istotne są kwestie estetyczne, o które doskonale zadbali projektanci naszej suszarki; prostota, elegancja i nowoczesność to właściwości sprawiające, że łatwo dopasowuje się stylistycznie do różnych wnętrz.

Higiena i ekologia

3-dysonWarto zwrócić uwagę na to, że w standardzie suszarek Dyson Airblade mamy filtry HEPA, które służą do dezynfekcji powietrza, dzięki temu suszymy dłonie w niemalże sterylnych warunkach, filtry te bowiem zatrzymują ponad 99,9 % zanieczyszczeń mechanicznych oraz bakterie, grzyby, pierwotniaki i większość wirusów. Natomiast obudowa suszarki pokryta jest powłoką antybakteryjną, a działanie suszarki opiera się o system bezdotykowy co dodatkowo wpływa na higieniczność korzystania z niej. To ważne cechy ze względu na nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Ponadto gładka powierzchnia i wykonanie ze stali nierdzewnej ułatwiają utrzymanie czystości. Suszarki tego typu są przyjazne nie tylko dla ludzi, ale również dla środowiska naturalnego. Przede wszystkim w zestawieniu z innymi suszarkami charakteryzują się obniżoną emisją dwutlenku węgla. Inną korzyścią z ich stosowania jest rezygnacja z alternatywnego sposobu osuszania dłoni w postaci ręczników papierowych.

4-dyson

Oszczędność

Suszarka do rąk Dyson Airblade Tap pozwala oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Suszenie nią rąk trwa około 12 sekund, ponadto możemy to zrobić natychmiast po umyciu dłoni dzięki technologii, która łączy w jednym urządzeniu baterie łazienkowe i suszarkę. Natomiast koszt użytkowania urządzenia Dyson Airblade Tap jest nawet do 80 % niższy niż w przypadku innych suszarek. Należy tu wspomnieć także o tym, że opisywane suszarki mają gwarancję na 5 lat. Specjalny system czujników pozwala także na regulację przepływu wody, co również wpływa na ekonomiczność urządzenia. Decydując się na suszarkę Dyson Airblade Tap oszczędzamy także przestrzeń z uwagi na jej niewielki rozmiar oraz połączenie 2w1 suszarki i baterii łazienkowych.

Suszarka do rąk Dyson Airblade Tap dostępna w sklepie na https://higieniczny.pl/pl/producer/Dyson/48.