BKT opony – czy warto w nie zainwestować?

Szukasz niedrogiego, a przy tym solidnego ogumienia do maszyn rolniczych lub przemysłowych? Ciekawą ofertę opon przygotowała marka BKT. Ta hinduska firma coraz mocniej zaznacza swoją obecność na rynku, choć, w porównaniu z innymi producentami, jest całkiem młoda. Czy warto jej zaufać? Dowiedz się o tym z tego artykułu.

BKT – co to za marka?

Jeśli do tej pory nie miałeś styczności z propozycjami tego wytwórcy – najwyższa pora, abyś je poznał. Przedsiębiorstwo Balkrishna Industries Limited powstało w późnych latach 80. XX wieku w Indiach, jednak prężny rozwój po ponad 25 latach funkcjonowania zapewnił mu w 2013 roku 41. pozycję wśród producentów ogumienia do kół maszyn rolniczych, przemysłowych i nie tylko. Obecnie firma aspiruje, by być największym światowym dostawcą w swojej branży, a nawet 95% jej wyrobów trafia na rynki zagraniczne.

Szeroka oferta hinduskiego producenta

Choć pierwotnie opony BKT były produkowane wyłącznie do małych pojazdów (motocykli i trójkołowców), to współcześnie, dzięki zaawansowanym parkom maszynowym, w ofercie producenta dostępne są również artykuły przeznaczone dla ciągników, kombajnów i wielu innych pojazdów specjalistycznych. Szacuje się, że marka ta ma w swoim katalogu ponad 160 wzorów ogumienia, dostosowanego do odmiennych sprzętów.

Atrakcyjne ceny przy wysokiej jakości

Jej artykuły posiadają niezbędne atesty, gwarantujące, że spełniają konkretne wymagania, m.in. w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Ponadto są doskonale dostosowane do warunków krajów, w których znajdują nabywców. Firma stale wdraża różne innowacje, mające na celu poprawę funkcjonalności produktów. Jednocześnie – oferuje bardzo przystępne ceny za swoje wyroby. Opony BKT często stanowią tańszą, a przy tym docenianą przez użytkowników, alternatywę dla wyrobów innych producentów.

Opony BKT? A może innej marki?

Znając powyższe fakty na temat tego producenta, pozostaje postawić pytanie – czy warto wybrać opony BKT zamiast ogumienia od innych producentów? Z pewnością stanowią atrakcyjny wybór dla osób, poszukujących ekonomicznych i dobrych produktów. Jeśli jednak masz wątpliwości, czy dobrać je do swojego sprzętu – poproś przed zakupem sprzedawcę o radę.