BKT – zaawansowane opony do różnych maszyn

Odpowiednie ogumienie kół sprzętu rolniczego, jak i maszyn wykorzystywanych np. w magazynach, ma duże znaczenie dla wydajności pracy i nie tylko. Dlatego warto rozważnie wybrać opony, na których jeździ dany sprzęt. Jednym z największych producentów takich elementów jest firma BKT. Poznaj ją bliżej już teraz.

Poznaj firmę BKT

Historia tego producenta sięga roku 1988, gdy pierwsza fabryka w zachodnich Indiach zaczęła produkować ogumienie do mniejszych pojazdów, w tym motocykli. Marka jednak rozwijała się prężnie i już w 1995 roku w jej ofercie pojawiły się opony specjalistyczne, w tym też przemysłowe. Propozycje szybko trafiły także do zachodnich odbiorców. W tym momencie BKT ma już kilka zakładów wytwórczych, a jej katalog rozszerzył się o wiele zaawansowanych produktów, przeznaczonych do różnego typu maszyn rolniczych i wykorzystywanych w przemyśle.

Opony do maszyn rolniczych i nie tylko            

Wśród jej wytworów znajduje się mnóstwo zaawansowanych rozwiązań, cechujących się trwałością i dobrymi właściwościami jezdnymi. Firma proponuje m.in. ogumienie:

  • rolnicze,
  • przemysłowe,
  • do wózków widłowych.

W pierwszej kategorii dostępne są m.in. opony BKT diagonalne, radialne i specjalistyczne w różnych rozmiarach. Wśród produktów projektowanych z myślą o przemyśle znalazły się wyroby przeznaczone do maszyn do prac ziemnych i pojazdów wielozadaniowych. Wykorzystuje się je podczas jazdy w terenie i po drogach. W ostatniej grupie można wyróżnić rozwiązania dla wózków widłowych, pracujących zarówno na utwardzonych powierzchniach, jak i poza nimi.

Czy warto wybrać produkty BKT?

Ambicja tej marki, by być największym na świecie dostawcą opon specjalistycznych, sprawiła, że obecnie stosuje się je w wielu maszynach, a samo ogumienie cieszy się dużym uznaniem. Fakt, że firma nie tylko sprzedaje, ale i świadczy usługi montażu oraz serwis produktów, sprawia, iż warto jej zaufać. Dlatego sprawdź propozycje BKT już teraz!